SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Porady i plany Różne info od Admina Nalepka Szkutnikowa - konkurs.

Nalepka Szkutnikowa - konkurs.

Email Drukuj PDF

Jakiś czas temu padła od Was propozycja aby zrobić nalepki z logiem Szkutnika Amatora które można by było przylepić na jacht.

Po co ? Aby skryto-czytacze lub Szkutnicy-amatorzy którzy opisali tu swoje budowy/remonty mogli rozpoznać łódkę ze stron Szkutnika - i pogadać z właścicielem. Sam wielokrotnie zastanawiałem się czy to łódka którą znam z opisów i powiem szczerze wahałem się aby zaczepić armatora z takim pytaniem. A myślę że przy takim spotkaniu można by się wiele dowiedzieć :-)

Niniejszym ogłaszam konkurs na projekt nalepki.

Z nalepki ma wprost wynikać o co chodzi, ma być z daleka widać że to "nasza" łódka .

Można przy okazji zaproponować nowe logo dla strony - albo udoskonalić i wykorzystać w projekcie istniejące. Za najlepszy projekt będzie mała nagroda i wielka satysfakcja dla projektanta.

Proponuję przyjąć termin do końca lutego 2017 aby na nowy sezon można było już oznakować nasze łódki. Czekam na odzew co o tym myślicie i kto jest chętny.

Przy okazji gdyby ktoś mógł podjąć się wydrukowania nalepek proszę o kontakt.

Pozdrówki

Adam - Wasz Admin

Musicie przyznać że nie jestem upierdliwy - więc może raz uda się taka akcja?

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 12 grudnia 2016 23:56  

Komentarze  

 
#1 wolnym 2017-01-18 17:03
Adam, a nie lepiej jakiś proporczyk ? Zawsze łatwiej go wciągnąć na górę, niż naklejać coś na łódkę. I lepiej z daleka widoczne.
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.