SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Alfred - remont starego kutra Słowo wyjaśnienia :-/

Słowo wyjaśnienia :-/

Email Drukuj PDF

Witajcie miłośnicy starego drewna,
mimo ogromu woli i ogromnych sił włożonych w Alfreda nie udało się nam zejść na wodę w założonym terminie. Później zaczął się sezon festiwali żeglarskich w Europie, w których uczestniczyliśmy Baltic Star a ekipa nasza chciała wypocząć. Kiedy wróciłem we wrześniu do domu zapadła decyzja o przesunięciu wodowania na wiosnę 2018 i teraz jest to oficjalny termin w którym chcemy skończyć REKONSTRUKCJĘ Alfreda. Słowo rekonstrukcja jest tu niezbędne, bo z planowanego remontu na "jedną odnowę klasy" wyszedł nam zakres prac na kolejne cztery przeglądy. Doszliśmy bowiem do momentu, kiedy nie było sensu oszczędzać na zakresie działań, skoro w niektórych miejscach zrobiliśmy robotę w najwyższym standardzie.
W chwili obecnej na spokojnie we czterech dłubiemy sobie i myślę, że jak następnym razem usiądę napisać Wam parę słów będę mógł stwierdzić zakończenie jakiegoś wyraźnego etapu prac.

 

Poprawiony: niedziela, 29 października 2017 10:57  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.