SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ankieta - farby Oliva

Email Drukuj PDF

Ankieta dla właścicieli jednostek pływających dotycząca użytkowania farb jachtowych. Niedługo zrobi się naprawdę ciepło, w portach, na przystaniach, w klubach, w przydomowych szkutniach zacznie się przedsezonowa krzątanina. W ruch pójdą szlifierki, polerki, wałki i pędzle.  Będzie szlifowanie, malowanie, żeby jak najwcześniej być już na wodzie i cieszyć się pierwszym żeglowaniem w sezonie.

Producent farb jachtowych Oliva przygotował krótką  ankietę w celu zbadania zwyczajów zakupowych związanych z malowaniem jachtów i użytkowaniem farb do jachtingu. Główny akcent jest położony na stosowanie farb przeciwporostowych, z uwzględnieniem świadomości bezpieczeństwa osobistego użytkownika farb.

Do  wypełnienia ankiety nie jest wymagane podawanie danych osobowych. Postanowiliśmy jednak nagrodzić wybranych uczestników naszej akcji, dlatego prosimy o podanie adresu mejlowego. Będzie wykorzystany tylko do kontaktu w celu wysyłki nagród. Nagrodami są książki:  "Przez życie bez kapci" Katarzyny Wolnik-Sayny (redaktorka Radiowej Szkoły pod Żaglami w Radio Szczecin) oraz "Dookoła świata o tak, o... Dzienniki oceaniczne”  Szymona Kuczyńskiego (książka ufundowana przez Szkołę Żeglarstwa Morka.)


Link do ankiety
https://goo.gl/forms/TtOfUfd9Vs22dHs03

Autorem ankiety jest producent farb marki Oliva Yacht Paints firma Teknos Sp. z o.o.
W razie jakichkolwiek pytań związanych z ankietą prosimy o kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Poprawiony: środa, 11 kwietnia 2018 23:05  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.