SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Remont przedwojennej "L"-ki Remont przedwojennej łodzi klasy „L” (część 8)

Remont przedwojennej łodzi klasy „L” (część 8)

Email Drukuj PDF

Kochani, targi Wiatr i Woda zbliżają się wielkimi krokami. Czas mocno przyspieszył i żeby zdążyć na czas z naszym ambitnym projektem właściwie cały czas poświęcamy na przygotowanie łodzi. Wiele wydarzyło się od czasu ostatniego postu: Elka ma zrobione dno, odnowiony maszt, zrobione wszystkie okucia na maszt, salingi oraz jumpsaling, nowe cęgi, nową płetwę sterową wraz z jarzmem oraz płetwę mieczową. Niestety nie mam czasu o wszystkich tych ważnych detalach się rozpisywać. Do zrobienia został pokład wraz zamocowanie osprzętu, otaklowanie masztu i lakierowanie wnętrza. Ponieważ do imprezy został praktycznie tydzień, tymczasem zakończę moją relację z remontu i zapraszam wszystkich na nasze stoisko na Targach numer 39A Hala A. Tam będzie można łódź obejrzeć, dotknąć, powąchać i oczywiście pogadać :)

Poprawiony: poniedziałek, 07 marca 2016 22:42  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.