SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Budowa "Sissi" - Bonito 760 Bonito 760 - Sissi na wodzie

Bonito 760 - Sissi na wodzie

Email Drukuj PDF

Przedstawiam Wam Bonito 760 Sissi w pełnej krasie. Łódka już od ponad miesiąca na wodzie - wybaczcie spóźnienie z fotkami.

Pierwsze fotki to przygotowania do wyjazdu (wieczorne fotki) - następne niestety trochę gorszej jakości to Sissi na wodzie.

Armator nie do końca jest zadowolony z tentu nad kokpitem który sobie zamówił. Doszliśmy do wniosku że lepszy jednak będzie sztywny dach z dopinanymi bokami ponieważ jak się okazało w zasadzie nikt nie odpina dachu w dużych łodziach... i powinien być podniesiony trochę ponad linię dachu sterówki (jakieś 15 - 20 cm). Lepięj by wyglądało.

Silnik jeszcze nie dotarty - więc nie ma zdjęć z pływania z pełną maksymalną prędkością. Śruba jeszcze nie dobrana ale na to będzie czas później.

Silnik główny i rezerwowy - sprzężone sterowaniem.

I już na wodzie...

i jeszcze trochę wnętrza:

 

Poprawiony: niedziela, 09 września 2012 23:31  

Komentarze  

 
#1 MARECKI68 2012-09-21 16:10
Super widok :-) sliping na dziko nie ma nic piękniejszego :lol:
 
 
#2 David 2012-11-02 15:23
Super się prezentuje :)

Jaki wyszedł finalny koszt?
 
 
#3 Administrator 2012-12-30 20:11
Trudno mi ocenić, nie znam aktualnych cen elektroniki, ale facet na pomoście chciał dać 150 tyś ale armator się tylko zaśmiał... :-)
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.