SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Pasja 620 cz.4

Email Drukuj PDF

Kilka zdj z dalszej budowy. Jacht już pomalowany, teraz już bedzie z górki. Można się brać za kolejny etap.

 

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

Increase

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 maja 2020 20:08  

Komentarze  

 
#1 silver_stas 2020-05-26 17:40
Pięknie wyszło .
 
 
#2 MarekJ 2020-06-07 18:25
Super!!! Też jestem z moją budową na tym etapie. Możesz napisać parę słów o poszczególnych etapach od szpachli, przez podkład do lakieru? Jakie materiały, ile warstw i czym nakładałeś (wałek, natrysk?).
Ja mam teoretycznie kadłub wyszpachlowany. Chcę teraz położyc wałkiem podkład (Epifanes Epoxy Primer) i zobaczyć jak strasznie jest nierówno. Podszpachlować, druga warstwa podkładu i zobaczyć że dalej nierówno ale mam to już gdzieś. I potem jedną warstwę poliuretanu. Jedną, bo to kadłub katamarana i będzie teraz czekał parę lat na brata, chcę tylko zabepieczyć podkład przed UV. Dopiero jak będę miał dwa kadłuby to pójdzie lakier we właściwej ilości i kolorze. Wtedy będą jeszcze wycinane otwory na okna, luk i gniazdo belki podmasztowej.
Myślałem o malowaniu pistoletem ale nie znam się na tym i chyba odpuszczę, zwłaszcza że sensowny kompresor z pisoletami to minimum 1000 a efekt może mnie rozczarować.
 
 
#3 A.Kalbarczyk 2020-06-08 02:23
Pięknie. Ogrom pracy. Szkoda,że tak mało opisów do zdjęć. Kiedy wodowanie?
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.