SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Laminatowe Motorowe Remont motorówki z lat dzieciństwa. Remont motorówki z lat dzieciństwa.

Remont motorówki z lat dzieciństwa.

Email Drukuj PDF

Witam,

Mam na imię Czarek, chciałbym przedstawić tutaj remont mojej motorówki oraz co najważniejsze zasięgnąć rady kolegów. Moja przygoda ze szkutnictwem rozpoczęła się od wędkowania na jeziorach gdzie wraz z rodziną jeździliśmy na wypoczynek. Pewnego dnia narodził się pomysł zakupu łódki. Wybór padł na motorówkę, wprawdzie była to "krypa", ale dla dzieciaka stanowiła ogromną frajdę. Po kilku latach nastąpił kryzys, łódka została wstawiona do szopy i zapomniana na kilka dobrych lat.

Increase

Czas leci dalej, dzieci dorastają, dorośli znjdują pracę ... Nastał więc czas na wyjęcie wspomnień z szopy i stawieniu czoła wyzwaniu, jakim będzie budowa nowego garażu, transportu na 2 koniec Polski i co najważniejsze kapitalny remont.

Serdecznie zapraszam i czekam na porady i opinie kolegów szkutników-amatorów.

 

Agenda na rok 2013:

1. Budowa garażu

2. Transport łodzi 1000km

3. Szlifowanie, w celu odmalowania

Poprawiony: niedziela, 23 czerwca 2013 22:27  

Komentarze  

 
#1 Administrator 2013-06-25 16:39
Czarku - masz może jakieś inne zdjęcia łódki aby ją było widać? Nie wiadomo co to za łódka. Pokaż coś więcej... napisz jakie masz problemy z nią.
Pozdrówki
Adam
 
 
#2 Czarek 2013-06-27 18:50
Witam, jak najbardziej zrobię to, ale dopiero jak pojadę w miejsce jej aktualnego bazowania. Będzie to sierpień (czas urlopu), jednocześnie czas przetransportowania ze Szczecina do Jasła. Adam sam jestem bardzo ciekaw czy uda się komuś zidentyfikować tę łódź. Problemów aktualnie nie znam, wyjdą podczas prac remontowych:)
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.