SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Alejakato

Email Drukuj PDF
Witam po krótkiej przerwie. Jak obiecałem łódka pływa, więc dalszy ciąg relacji. Bardziej zdjęciowej niź opisowej ale chetnie odpowiem w komentarzach na wszelkie pytania. Miłego oglądania ;)
Increase
Increase
Jarzmo z dębiny krztałt odwzorowany z oryginału
Increase
wciągarka kila jak sie okazało trochę głośna
IncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreasemodel forluku zanim zacznę marnować mahogany :)IncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreasezrobić bramkę ? no problem :)IncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseZabawa z automatyką kila. W kilu zatopiłem dwa magnesy a w środku dwa kontaktrony które za pomocą przekaźników odpowiadaja za wyłączenie kila w dolnej i górnej pozycji. Działa :DIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseIncreaseNa razie tyle, łódka plywa świetnie ale jest jeszcze sporo do dopracowania. Myślę że zdjęcia mówią same za siebie ile pracy trzeba było w nia włozyć. IncreaseIncreaseWalka trwa Increase
Poprawiony: piątek, 30 czerwca 2017 23:13  

Komentarze  

 
#1 Strong Sails 2017-07-03 08:47
Cześć.
Przewiń linkę na rolerze na drugą stronę, aby fok zwijał się pasem UV niebieskim na zewnątrz .
 
 
#2 Jakub 2017-07-04 06:56
Cześć. Dzięki zauważyliśmy błąd żagiel po pływaniu zdjąłem i teraz przed założeniem nawinę linkę w drugą stronę :) Żagielki są świetne założę tylko rurki na wanty bo fok strasznie się o nie zaczepia. Pozdrawiam.
 
 
#3 Tomasz Chilicki 2017-07-06 10:58
Witam. Naprawdę kawał dobrej, czystej roboty. Gratuluję pięknej łódki. Pozdrawiam.
 
 
#4 Bilbo 2019-02-03 16:48
Witam
Rozpoczynam remont jachtu Neptun 22 Miglistch. Podobne jednostki. Jak wzmocniłeś suwklapę od spodu?
U mnie były to warstwy sklejki klejone jedna na drugą i zaklejone wykładziną. Jak zdarłem wykłdzine okazała sie jedna zgnilizna. Szukam sprawdzonego sposobu na wzmocnienie suwklapy. Może masz jakiś dobry sposób?
 
 
#5 Bilbo 2019-02-03 16:50
Witam ponownie
Podobnie mam z instalacją elektryczną misz masz. Może masz schemat
pozdrawiam
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?



Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.