SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Sztrandek 650 rozciągnięty do 750 - listewkowy Sztrandek 650 rozciągnięty do 750 cz.2

Sztrandek 650 rozciągnięty do 750 cz.2

Email Drukuj PDF

Witam ponownie

Jak wiecie z poprzedniego odcinka mojego serialu wszystko zakończyło się szczęśliwie. Jednak szczęście jak to szczęście nie trwa wiecznie tak i tu pojawiły się na horyzoncie nowe przeszkody, a mianowicie:

  1. Gdzie kontynuować budowę ( salonu już nie wynajmę, garaż za mały, namiotu nie mam i nie chcę więc zostało mi szukanie pomieszczenia do wynajęcia najlepiej dużego , widnego i ogrzewanego zimą no i w przystępnej cenie, a skończyło się po miesiącu poszukiwań na „stodole” do posprzątania i ze szparami zamiast okien nie wspominając już o ogrzewaniu ale za to po kosztach zużycia prądu).
  2. Jakiej wielkości zastosować słomki żeby w miarę szybko i dobrze zbudować kadłub. Zastanawiałem się nad rozmiarem 18x20 (Wojtek Rusin), a 50x20(Zbyszek z Kołobrzegu) w końcu zdecydowałem się na wersję drugą  tzn . 50x20 z frezowaniem wklęsło wypukłym.

Po przygotowaniu szkutni, zakupieniu materiałów  zacząłem prace nad ustawieniem helingu, a na nim wypoziomowanych wręg. A oto kilka zdjęć.

 

to tyle w tej odsłonie. Do zobaczenia

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 listopada 2014 21:39  

Komentarze  

 
#1 Sławomir Krajs 2014-11-27 17:30
Bardzo staranna robota !
Ale chyba dziób nie mieści się w tej stodole ?
 
 
#2 Waldemar Kot 2014-11-28 08:34
Dzięki, nie ma obawy stodoła 16x6
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.