SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Idzie zima.

Email Drukuj PDF

Increase

Increase

Increase

Poprawiony: sobota, 18 października 2014 10:39  

Komentarze  

 
#1 Administrator 2014-10-18 22:28
Czy deski helingu się nie odkształcą jak będą przesypane śniegiem a następnie ogrzane słonkiem? śledzę z ciekawością Twoją budowę - zaczyna być widać ładne kształty i szkoda aby ładna konstrukcja się odkształciła przez zimę...
Może znalazłbyś jakieś lepsze miejsce pod dachem?
 
 
#2 Zakowka 2014-10-19 09:29
Witam w niedziele.
Nie znajde miejsca pod dachem. Belki nosne helingu leza na betonowych bloczkach i sa sciagniete ku ziemi zabetonowanymi kotwami. Powierzchnia wypoziomowana w dwuch wymiarach.
W ta "baze" wpuszczone sa calowe deski (prostopadle) i uchwycone katownikami, poziomowane. Jesli wiosna bedzie cos niezgodne z oczekiwaniem moim mozliwe jest naciagniecie poprzeczne deski wzdluznikami, a gorna powierzchnie doprowadzenie hebelkiem do poziomu "O".
 
 
#3 Piotr Izydorek 2015-08-31 19:22
Przenoszę naszą rozmowę do Twojej relacji.
Zakręt k. Starej Miłosmej, więc na prawdę bliziutko. Ja w wolnych chwilach buduję sklejkową Pasję, więc inny kaliber niż Twoja łajba. Jak idzie praca, co z tego co widzę, to fotki z jesieni.
 
 
#4 Zakowka 2015-09-01 08:09
Fotki z jesieni, ale dobrze zimowala i wiosna i latem odwrocilem ja oraz rozpialem na wregach i wygialem czilplanke. Zdjecia wyslalem wczoraj i zredukowana ilosc dzisiaj. Moderator bedzie sie z tym meczyl (dzieki duze), bo ja malo komputerowy jestem.

Andrzej
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.