SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Celso w Brazylii buduje Sztrandek 650 inicio do casc do Porangatu

inicio do casc do Porangatu

Email Drukuj PDF

 

Po wielu pracach, to jest czas, aby zamknąć kadłub Porangatu, wiem, że nie będzie to zadanie zbyt łatwe, ale zacznę, kupiłem 8mm offsetowej, wszystko część konstrukcji została wykonana z drewna cedrowego bardzo szlachetne, mam nadzieję, że dużo trabalołuk z powodu momentu obrotowego, Myślę, że przyjęcie systemu Beetle, że Andrew wydaje się bardzo proste. Ta społeczność była bardzo pomocna, podjąć wiele wątpliwości, ma kilka bardzo zaawansowanych projektów,  widziałem kilka różnic między moją pracą z  łódką budowaną przez Hans Maciej (tu link:Maciek buduje Sztrandek650), uważam, że obsługa z niego przykład, tak, że łuk jest różnica w pierwszym Stringer, zakończył blisko kadłuba daje początek kawałek statecznika, ale ta rozmowa później.

Celso skorzystał z tłumaczenia wujka gogiela - da się z tego coś zrozumieć.

Admin

Poprawiony: piątek, 25 stycznia 2013 09:47  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.