SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home SALMO 15 budowa Krzysztofa DZIENNIK BUDOWY, Podejście nr 12 – i znowu wycinanki

DZIENNIK BUDOWY, Podejście nr 12 – i znowu wycinanki

Email Drukuj PDF

 

Data

Ilość przepracowanych godzin

Czas łącznie

20.03.2018

3:00

62:30

 

Wczoraj nie udało mi się niestety zbliżyć do garażu a dzisiaj prace rozpoczynają się o 20.00, plan zakładał aby wyciąć to wszystko co zostało w niedzielę naniesione na sklejkę, no i się udało może poza pokładem dziobowym ale z premedytacją go nie wyciąłem ponieważ obawiam się że po zszyciu łodzi krzywizny mogą się ułożyć nieco inaczej i nie chciałbym sytuacji że mi gdzieś zabraknie 2 cm i będę musiał łatać tą dziurę szpachlówką, podobnie zresztą chyba zrobię z pokładem – panelem rufowym. Na chwilę obecną mam już wycięte i przygotowane wszystkie elementy niezbędne do rozpoczęcia zszywania kadłuba ale zastanawiam się czy już się zabrać za ten długo wyczekiwany i chyba najbardziej efektowny moment, czy jednak powycinać wszystko do końca a szycie zostawić na przyszły tydzień. Do pocięcia zostały jeszcze trzy arkusze sklejki, oraz z bardziej czasochłonnych rzeczy jest do wyrysowania na tekturze szablon pokładu - panelu rufowego. Decyzję chyba jednak podejmę jutro ponieważ minęła już północ i to nie jest dobra pora na myślenie.

Increase

Poprawiony: niedziela, 01 kwietnia 2018 22:17  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.