SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Sztrandusia Sport budowa Sztrandusia sport budowa cz.38

Sztrandusia sport budowa cz.38

Email Drukuj PDF

Łódka przełożona na stojaki , można ją przez zimę dopieścić . Stojaki jeszcze wzmocniłem aby uzyskać pełną kratownicę . Przełożenie łódki z przyczepy na stojaki zajmuje jednej osobie mniej niż 1 godz. , więc nawet w sezonie w razie jakiejś konieczności naprawy , można to zrobić szybko . W pierwszej kolejności chcę dokończyć przyczepę i zrobić drobne poprawki , które wyszły w pierwszych jazdach . Ze względu na dość płaskie dno stępka nie opiera się na rolce , tylko na bocznych rantach i następuje wgniecenie sklejki poszycia  . Na środkowe rolki muszę nawinąć pasy gumy , aby zmienić profil . Zresztą i tak muszę wymontować rolki aby dokończyć malowanie , bo było robione w biegu przed wodowaniem . Aha , jeszcze z tyłu przyczepy dospawam uchwyty pod łapy , które unieruchomią przyczepę do stawiania masztu przed slipowaniem . No cóż , oprócz łódki jest jeszcze kilka innych niezbędnych rzeczy . A poza tym teraz muszę się zająć ukończeniem schodów w domu , co dzięki wielkiej cierpliwości małżonki mogłem odłożyć  na później i najpierw zbudować łódkę .

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 listopada 2014 21:39  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.