SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Budowa żaglówki 4.0 wg planów R.Werszko Budowa żaglówki 4.0 wg planów R.Werszko

Budowa żaglówki 4.0 wg planów R.Werszko

Email Drukuj PDF

Witam wszystkich. Na początek chciałbym napisać kilka słów o sobie. Pracuję jako terapeuta zajęciowy w placówce zajmującej się niepełnosprawną młodzieżą. Postanowiliśmy w ramach zajęć zbudować łódź 4.0 według projektu Pana Werszki.

Na początek zdjęcia z początku budowy helingu.

 

 

 

 

Rysowanie pierwszych elementów na sklejce.

 

Korzystając z dobrej pogody wyszliśmy z pracą na zewnątrz i rozpoczęliśmy wycinanie elementów. Nasi podopieczni mają różne dysfunkcje i w związku z tym potrzebują mniejszej lub większej pomocy przy pracy. Dla wielu z nich jest to pierwszy kontakt z elektronarzędziami.

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 13 września 2010 20:51  

Komentarze  

 
#1 tio50 2010-10-07 00:12
czy beda dalsze relacje zbudowy?mam syna,ktory jest niepelno sprawny,i zastanawiam sie w jaki sposob mogly mi pomuc przy budowie jachtu?moze mi cis poradzisz?Tio50 - irlandia
 
 
#2 SDS 2011-12-28 23:49
Przepraszam za długie milczenie. Relacja i budowa trwa dalej i w zasadzie dobiega już końca. W drugiej części relacji postaramy się przedstawić nasze pomysły i przemyślenia, które zrodziły się przy budowie naszej łódki.
Rafał
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.