SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Setka A cz IV

Email Drukuj PDF

Ciąg dalszy fotorelacji z budowy "Setki A"

kilka fotografii z poszywania

IncreaseIncreaseIncreaseIncrease

ukosowanie między inymi takim strugiem tam gdzie powierzchnia jest wklęsła lub wypukła

IncreaseIncrease

IncreaseIncrease

niestety ze szpachlowania fotografii nie mam przeskakuję odrazu do pomalowanego kadłuba eppoksydem, czyszczenie szpachlówki na mikrobalonach i żywicy odbyło się ręcznie i trwało ok 2 tygodni jeżeli chcecie mieć dobrze przygotowany jacht do malowania zapomnijcie o szlifierkach i nie ma potrzeba się o tym rozpisywać.

Oczywiście wszystkie złacza sklejki zostały zlaminowane żywicą i tkaniną szklaną o gramaturze wynikającej z projektu a gdzie niegdzie nawet dodałem jej więcej dla spokojności sumienia ponadto cały kadłub został oblaminowany dodatkowo dla wzmocnienia i konserwacji.

Increase

zanim odwróciłem kadłub wytrasowałem linię wody i obmalowałem antyfulingiem po to by potem nie szarpać się z odwracaniem kadłuba ponieważ nie mam do tego ani miejsca w garażu ani za bardzo z kim to robić.

Tak okręt prezentuje się po odwróceniuIncreaseIncreaseIncrease

Increase

w następnej częsci relacji z zabudowy wnętrza pokłady kokpitu itd

Poprawiony: środa, 23 września 2015 06:34  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.