SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Budowa jachtu "Setka A" Zakończenie budowy

Zakończenie budowy

Email Drukuj PDF

Część Budowniczym amatorom.

To już drugi sezon na wodzie i zebrałem się do zakończenia fotorelacji. Budowę rozpocząłem od błędu ortograficznego.Dlaczego tak napisałem?nie wiem, a co tu tłumaczyć dwója z dyktanda. Na sczęscie dalej było nieco lepiej.

Increase

A było w skrócie tak

IncreaseIncrease

 

No to w drogę

Increase

w oczekiwaniu na balast

Increase

..przybrana w balast

Increase

Wystrojona na imprezę

Tak prezentuje się z żaglami i bez

Increase

Increase

i jescze detal na koniec bo z detali jacht sie składa..wielu.

Increase

Co moge powiedzieć po dwóch latach pływania setką. Pływa szybko jest lekka ale i wrażliwa na silne szkwały , natychmiast stawia do wiatru kiedy sie grota nie odpuśc, trzeba refować. Bezpieczna uwielbia czwórke piatke w beauforcie, kładzie sie na oble i idzie jak po sznurku.

Słowo o zejściówce mojego pomysłu. Można spokojnie ją kopiować , nie cieknie nawet kropla. no i te małe luczki zapewniaja stałe wietrzenie nie zamykam ich cały sezon w jachcie sucho i bez stęchlizny i nie ciekną.

Co zmienię? w następnym roku wyrzucam styropian z komór wypornościowych śmierdzi przy wysokich temperaturach paruje itd. Zastąpie go butelkami pet.

To tyle ,rozpisywać się o przyjemności pływania zbudowanym przez siebie jachtem nie ma co. I mała uwaga budowa nie kończy się nigdy zawsze się coś poprawia udoskonala, sama przyjemność..

Z budowniczym pozdrowieniem T.

 

Poprawiony: sobota, 30 września 2017 09:14  

Komentarze  

 
#1 woszczi 2017-10-01 07:08
Gratulacje, piękna w każdym detalu. Najładniejsza setka z tych relacji, które śledziłem a było ich trochę. Atlantyk czeka :)
 
 
#2 Wacław Fudalewski 2018-11-03 22:02
Gdybyś nosił się z zamiarem sprzedaży, napisz na waclawfud@wp.pl

znajomy z pomostu
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.