SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home SALMO 15 budowa Krzysztofa DZIENNIK BUDOWY, Podejście nr 6 – wycinanie poszycia

DZIENNIK BUDOWY, Podejście nr 6 – wycinanie poszycia

Email Drukuj PDF

 

Data

Ilość przepracowanych godzin

Czas łącznie

13.03.2018

3

41

 

Jako że wczoraj wszystko zostało wyrysowane przyszła pora na wycinanie burt. Trochę czasu zajęło przygotowanie sobie odpowiednich podkładek pod płyty gdyż elementy są naprawdę bardzo duże i dość niewygodnie się nimi operuje samemu. Przyznam że myślałem że samo wycinanie pójdzie trochę szybciej, fakt jest jednak taki że na takim arkuszu mamy około 40m linii cięcia więc musi to trwać w ciągu ok 3 godzin udało mi się rozkroić poszycie na jedną stronę łodzi. Ponieważ jest już późno druga strona musi zaczekać na kolejny dzień.

Na koniec mając odpady połączone poprzez ukosowanie, postanowiłem sprawdzić wytrzymałość połączenia. Efekt jest taki że nie dało sie przełamać miejsca łączenia, sklejka łamała sie tuż obok, więc połączenie jest naprawdę mocne.

 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.