SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home SALMO 15 budowa Krzysztofa DZIENNIK BUDOWY, Podejście nr 5 – trasowanie poszycia

DZIENNIK BUDOWY, Podejście nr 5 – trasowanie poszycia

Email Drukuj PDF

 

Data

Ilość przepracowanych godzin

Czas łącznie

12.03.2018

3

38

 

Jako że w poniedziałki dość późno wracam do domu dopiero ok. 21 znalazłem chwilę aby coś porobić przy łódce. Strasznie zżerała mnie ciekawość czy oprócz burt uda się na sklejonych arkuszach upchać jeszcze trzy elementy na skeg. Zmieniając trochę koncepcje w stosunku do papierowego modelu rozkładu elementów na czterech arkuszach zmieściły się wszystkie długie elementy poszycia trzy elementy na skeg oraz trzy elementy na dziobnicę dzięki czemu zaoszczędziłem trochę miejsca na kolejnych arkuszach na których chciałbym również zmienić trochę rozkład elementów gdyż nie podoba mi się koncepcja łączenia pokładu z trzech części. Używanie papierowych szablonów w takich sytuacjach jest bardzo wygodne, elementy możemy sobie dowolnie przestawiać w celu optymalizacji rozkroju.

Increase

 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.