SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home SALMO 15 budowa Krzysztofa DZIENNIK BUDOWY, Podejście nr 17 – zakończenie zszywania

DZIENNIK BUDOWY, Podejście nr 17 – zakończenie zszywania

Email Drukuj PDF

 

Data

Ilość przepracowanych godzin

Czas łącznie

30.03.2018

4:00

87:30

 

Najbardziej chyba widowiskowy etap budowy dobiega końca. Przyszła pora aby zakończyć zszywania kadłuba. Dokończone zostało montowanie dolnej części burty

I przyszła pora na montaż ostatnich dwóch paneli. Montaż rozpoczął się od rufy i przesuwał się w kierunku dziobu i tu nastąpiła pewna niespodzianka. Okazało się że górne części burt są za długie o 27 mm.

Nie miałem na razie weny aby sprawdzić czy był to błąd w projekcie czy też ja coś źle przeniosłem na szablon, przy czasie na pewno to sprawdzę (całe szczęście że nie zabrakło tych 27 mm ). Na koniec dnia łajba pokazała już całe swoje oblicze:

Increase

Increase

No i tu muszę stwierdzić że zaczyna wyglądać okazale, to już nie łódka wędkarska z żaglem lecz zrobił się z niej mały statek Smile. Wrażenie robi zwłaszcza gdy stoi się przy niej od strony dziobu.

 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.