SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Bonito - 7 metrowy jacht motorowy w paczkach Bonito 700 na przystani w Stobnicy

Bonito 700 na przystani w Stobnicy

Email Drukuj PDF

Kilka fotek wykonanych na przystani w Stobnicy "u Agi i Maćka"

Maciek - właściciel przystani - przesympatyczny człowiek - Na przystani świetna atmosfera, wygodnie, cicho i bezproblemowo.

Polecam Wam tą przystań, warto tu stanąć a dzwoniąc wcześniej do Maćka można zamówić grila i inne takie... przyjeżdżacie a tu wszystko czeka... Telefon do Maćka macie na pierwszej fotce...

Jakby to było mało - Jeśli budujecie właśnie dom - Maciek jest cieślą - dekarzem. Wykonuje dachy "od zera" - łącznie z konstrukcją drewnianą i pokryciem. Co jest ciekawe - Maciek ma malutki tartak i sam wycina potrzebne do dachu belki, łaty i te różne "jętki, krokwie, i co tam jeszcze jest potrzebne..."

Jak widać nie zdążyłem założyć klepek na kaczym dziobie i zdjąć papieru z luku... Embarassed

Sąsiedzi... Laughing

Wszyscy równo stoją....

 

 

 

Poprawiony: niedziela, 26 grudnia 2010 14:22  

Komentarze  

 
#1 SP2BZW 2010-10-09 21:48
może ten komentarz dojdzie ? :P

Twoja lódka (nie można u Ciebie pisać "l" z "poprzeczką" :eek: ) ma IMHO parę rzeczy do poprawienie (za wysokie kosze, nie podobające mi się lampy nawigacyjne, zle polożenie masztcika, fatalna "buda"...) ale i tak jest najladniejsza na tej przystani !!! :lol:
 
 
#2 tomil 2010-10-15 09:47
Równiez zauważylem te kilka rzeczy dopoprawy. Takie wysokie kosze są bezpieczniesze ale fatalnie wyglądają. Lampy nawigacyjne mogy by sie znaleźć na maszcie albo jeszcze lepiej pod dachem sterówki.
Co do ladności to bym dyskutowal, ale o gustach nie należy.
Pozdrawiam
Tomek
 
 
#3 Adam Kłoskowski 2010-10-15 11:16
Cytuję tomil:
Takie wysokie kosze są bezpieczniesze ale fatalnie wyglądają. Lampy nawigacyjne mogy by sie znaleźć na maszcie albo jeszcze lepiej pod dachem sterówki.
Co do ladności to bym dyskutowal, ale o gustach nie należy.
Pozdrawiam
Tomek

:-) W sprawie koszy postawiłem właśnie na bezpieczeństwo, choć w przyszłości będą obniżały się zgodnie z linią listwy odbojowej. Co do lamp - prawda, po zamontowaniu też mi się przestały podobać i będą przeniesione na ścianki sterówki pod daszek. Będzie też zmieniony kształt tentu nad kokpitem ponieważ ten nieco przytłacza kształtem. Poza tym mnie się bardzo podoba :-) :P
Pozdrówki
Adam
 
 
#4 Załogant 2011-02-20 15:54
Już gdzieś pisałem, że wielka szkoda przystani w Stobnicy. Wszystko zniszczyła spływająca kra. Może uda się tę małą ale bardzo przyjazną przystań odbudować? Apeluję o pomoc w tym zakresie Maćkowi.
Pozdrawiam!
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.