SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Drewniana łódź DDR PASSAT Drewniana łódź DDR PASSAT część 3 - finał

Drewniana łódź DDR PASSAT część 3 - finał

Email Drukuj PDF

Sam w to nie wierzę, ale jest. Remont łodzi, po prawie 8 latach zakończony. Finalnie część prac zrobiłem sam, ale zdecydowaną część wykonało dwóch szkutników, mechani, tapicer, elektryk i jeszcze kilku speców :) Prawda jest taka, ze projekt tej małej łódki wymagał zdecydowanie więcej czasu, wiedzy, pieniędzy i zaangażowania niż wcześniej myślałem.

Finalnie remont trwał prawie 8 lat, ale łacznie z tego co udało się policzyć ok 1500r-g, więc w sumie nie tak najgorzej. Udało się zachować ok 95% oryginału. Zmiany względem oryginału to nowy zbiornik i tłumik z kwasiaka, nowa instalacja elektryczna (na wzór starej). Drewno poza kilkoma małymi wstawkami uratowane, wyczyszczone, polakierowane (średnio 6 warstw). Bimini, plandeka, tapicerka nowe na starych stelażach, szyba i okucia, w tym lampy wypolerowane, oryginał. Silnik wyczyszczony, nowy filtr paliwa, reszta działała.  Łódka jeszcze w zimie pójdzie na wodę, zobaczymy jak to pływa, teraz stoi gotowa w ciepełku :)

Poprawiony: wtorek, 29 grudnia 2020 23:58  

Komentarze  

 
#1 Administrator 2020-12-30 00:11
No a jakieś foteczki?
 
 
#2 koszut 2021-01-13 22:18
no gdzie foteczki ?
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.