SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Marula

Email Drukuj PDF

Co prawda prowadzę relację na swoim blogu, jednakże wiem, że jest tutaj dużo dobrych rad i różnych pożytecznych informacji, także chciałbym polecić (nie jest to oczywiście żadna reklama  :) ), firmę Pacyfic (www.pacyfic.eu) , która uszyła mi materace. Wyglądało to tak, w skrócie. :)

Ja) - dzień dobry, chciałbym zamówić materace do budowanego jachtu

Pacyfic) - spieszy się Panu ???

Ja) - Nie ! Broń Boże !

Pacyfic) - to ok bo zarobieni jesteśmy i pracujemy na 2 zmiany, czyli za 3-4 tygodnie przyjedziemy na pierwszy pomiar, potem za 4-5 tygodni przyjedziemy z gąbkami i wzornikiem materiałów, wybierze Pan materiał, potem po 2 tygodniach będziemy z materacami

Ja) - ok

Terminy oczywiście dotrzymane, zawsze dzwonili wcześniej, że się do mnie wybierają, żadnej zaliczki nie chcieli przez cały okres, po wybraniu materiału wszystko wycenili, trochę oczywiście ponarzekałem, że za drogo, ale de facto nie miałem w sumie podstaw :), bo wcale drogo nie było :)

I tyle, zdjęcia poniżej.

Increase

Increase

Increase

Increase

Poprawiony: niedziela, 24 sierpnia 2014 22:23  

Komentarze  

 
#1 Jakub Siniarski 2014-08-26 09:22
Bardzo ładnie to wygląda. Jaka jest grubość gąbki w materacu? Pozdrawiam
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.