SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Miś, cz. 4

Email Drukuj PDF

Oczekując na kolejne przeschnięcia wykonałem podkładki pod knagi rufowe (w oryginale niestety ich brakowało):

Increase

Oraz pachołki (na razie tylko część drewnianą):

Increase

Increase

Increase

Increase

Zabudowę rozpocząłem od wykonania koi. Wybraliśmy wariant z trzema kojami i nieco zmodyfikowaną szafką. Wykonanie rozpocząłem od hundkoi, następnie posuwałem się w kierunku dziobu.

Increase

Wszystkie listwy mocowane są na klej i kołki do elementów zładu. W żadnym miejscu żaden element nośny nie dotyka poszycia burt i dna. Każdy element po związaniu testowałem spacerując po nim lub opierając się całym ciężarem ciała. Niektóre trzeba było robić od nowa ;-), ale większość zdała egzamin.

Increase

Mając gotowy stelaż koi przystąpiłem do wycinania pokrycia sklejowego. Starałem się zapewnić możliwie dobrą wentylację, stąd nieco kontrowersyjne dziurki (nam się podobają).

Increase

Dostęp do bakist zapewniony jest od góry. Na zdjęciu wycięte otwory wraz z klapami. Twarzowy szary kolor to warstwa gruntu. Ostatecznie wszystko będzie białe.

Poprawiony: poniedziałek, 25 kwietnia 2011 14:13  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.