SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Sztrandek 650 rozciągnięty do 750 - listewkowy Sztrandek 650 rozciągnięty do 750 cz.7

Sztrandek 650 rozciągnięty do 750 cz.7

Email Drukuj PDF

Kończąc poprzedni odcinek relacji miałem nadzieję na rychły koniec budowy, lecz jak wiadomo nadzieja to matka (wiadomo czyja). Żeby się lepiej poczuć zgonię na problemy zdrowotne i na tym zakończę.

W chwili kiedy to piszę jacht jest prawie gotowy do wodowania, które z wielką dozą nieśmiałości planuję na maj 2020r. Nie będę się rozpisywał tylko przedstawię w wielkim skrócie fotorelację z tej części budowy.

Po zakończeniu prac związanych z pokładem zalaminowałem go.

Po odwróceniu jachtu zabrałem się za wykańczanie kadłuba czyli czyszczenie, laminowanie, szpachlowanie, czyszczenie, szpachlowanie następnie malowanie.

Po ponownym odwróceniu (mam już wprawę) wykańczanie pokładu i kokpitu czyli to samo co z kadłubem plus dorobienie kieszeni na suwklapę i samej suwklapy.

Czas na środek czyli dokończenie zabudowy, instalacje( elektryczna i  wodna), zabezpieczenie środka pokostem i lakierem.

Montaż osprzęty pokładowegopantografu, masztu, relingów itp.przymiarka do przyczepy. I w tak zwanym międzyczasie „wyprodukowałem” pagaje.

Do zobaczenia na wodowaniu Waldek

Poprawiony: poniedziałek, 22 lutego 2021 10:50  

Komentarze  

 
#1 Administrator 2019-12-05 00:12
Świetna robota.
ciekaw jestem jak będzie na wodzie :-)
Pozdrowionka
Adam
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.