SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Perkoz - Pola buduje sobie jacht Relacja z budowy Perkoza ,,Queen" cz.3

Relacja z budowy Perkoza ,,Queen" cz.3

Email Drukuj PDF

Witam serdecznie. Bardzo przepraszam za tak długą nieobecność. Obowiązki w szkole związane ze zbliżającym się końcem roku nie pozwoliły mi na siedzenie przed komputerem. No dobrze ale teraz czas przejść do artykułu. ;-)

Increase

Przed laminowaniem dna musiałam zeszlifować z niego śliską powłokę żywicy by laminat dobrze zabezpieczał dno przed wodą. Jest to praca dość ciężka lecz zabawna ponieważ wibracje strasznie łaskoczą :-)

Increase

Laminat niestety kładł mój tata ponieważ od ostrego zapachu żywicy rozbolała mnie głowa. Jednak nie próżnowałam,gdyż wcześniej cięłam rowing. W rowingu zakrywającym otwór na miecz wycięliśmy dziurę.

Increase

Robiłam wzmocnienia na ławeczkę,w której znajduje się skrzynka mieczowa,ale też chciałam uzyskać większą estetykę.Wzmocnienia i odbojnice zostały wykonane z Meranti.

Increase

Podobne wzmocnienie umieściłam na dziobie,by wzmacniało dziobnicę w razie uderzenia np. w keję.

Increase

Po dobrze wykonanej pracy ja i mój ,,załogant”zasłużyłyśmy na odpoczynek.:-)

 

Na ten moment dysponuję tylko tymi zdjęciami. Następny artykuł postaram się wstawić wcześniej,chociaż nauka w szkole przede wszystkim. WSZYSTKICH SERDECZNIE POZDRAWIAM <3 !!!

Pola Giemuła

Poprawiony: poniedziałek, 25 maja 2015 22:09  

Komentarze  

 
#1 Administrator 2015-07-26 22:57
Pola - jak się sprawy mają?
Pewnie pływasz i nie masz czasu na opisy :lol:
Pozdrówki
Adam
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.